Výhody registrácie


Zaregistrujte, prihláste sa a nakupujte na Drinkexpert.sk - špecialistovi na všetky druhy osláv!

V Drinkexpert si vážime našich zákazníkov a máme pre nich niekoľko benefitov, ktoré získajú registráciou v našom e-shope.

1. Okamžite po registrácii získavate zľavu vo výške 5€ na prvý nákup v hodnote minimálne 30€.

2. Registrovaní zákazníci u nás automaticky získavajú najvýhodnejšie ceny viac ako 400 produktov.

3. Produkty v akcii vám už neuniknú. Stačí si nastaviť sledovanie ceny pri ktoromkoľvek produkte, či už ide o vašu obľúbenú značku alebo nejaký výnimočný kúsok.

4. Objednávka vášho obľúbeného alkoholu bude ešte jednoduchšia a rýchlejšia vďaka vlastnému zoznamu vašich favoritov, ktorý si môžete kedykoľvek prispôsobiť a aktualizovať. 

5. Exkluzívne pre registrovaných zákazníkov pravidelne pripravujeme špeciálne ponuky, ktoré dostávajú priamo do e-mailových schránok. 


Výhody nákupu


1. Ak vytvoríte a odošlete objednávku do 12:00, vaše obľúbené nápoje k vám doručíme už do 24 hodín. Objednávku vybavíte už na pár klikov a ušetríte si tak starosti aj drahocenný čas.

2. Naši zákazníci z Bratislavy majú jedinečnú možnosť doručenia svojej objednávky v rovnaký deň. Stačí objednávku vytvoriť do 12:00 a vybrať doručenie expres kuriérom. Neplánovaná oslava alebo stretnutie s priateľmi vás nezaskočí.

3. Cena prepravy je na Drinkexpert.sk iba 3,90€ na objednávky nižšie ako 69€. V kombinácii s najlepšími cenami na trhu tak môžete nakúpiť naozaj výhodne.

4. Objednávky nad 69€ majú od nás dopravu zadarmo. Spojte sa s priateľmi alebo si nakúpte obľúbený alkohol do zásoby. Objednávku zvládnete na pár klikov, nemusíte sa pohnúť z domu a ešte aj ušetríte.