Deň Otcov: Ktorý darček je ten pravý?

Tipy

Otcovia, tatovia či tatkovia oslavujú 16. júna svoj sviatok. Nech už voláte toho svojho akokoľvek, dôležité je, aby ste si neho na Deň otcov spomenuli. Ak sa aj váš otec poteší fľaši kvalitnému alkoholu, čítajte ďalej a inšpirujte sa našimi tipmi.

Pravý darček

Pravé ovocné destiláty sú späté s našim regiónom, ako aj s každou spoločenskou udalosťou. Ak je váš otec fanúšikom ovocných chutí, odporúčame vám siahnuť po kvalitných destilátoch značiek DomovinaZbojnícka. Obe ponúkajú na výber ovocné destiláty rôznych prichutí a netradičné darčekové balenia, ktoré sú na Deň otcov ako stvorené.


Z iného súdka

Na popularite naberá tiež whisky. Obľubu si získava predovšetkým škótska, ktorá musí dozrievať v sude aspoň tri roky. Keď chcete potešiť otca kvalitou, odporúčame vám oceňovanú značku Glen Moray. Ak ho chcete radšej zobrať na prechádzku po írskych chutiach, West Cork Whiskey je jasnou voľbou.

Darčekové balenia

Deň otcov sa oslavuje len raz ročne, a preto si zaslúži niečo špeciálne. Pre podobné príležitosti máme v našej ponuke darčekové balenia, ktoré ponúkajú výnimočný alkohol v krásnom obale. Rozhodnúť sa môžete medzi rumom, whisky, brandy či ovocnými destilátmi. Nech sa páči, inšpirujte sa a vyberte pre svojho otca to najlepšie.Súvisiace produkty

Viac z nášho blogu