Deň matiek: Darčeky pre mamy? Rátajte s nami.

Deň matiek je skvelou príležitosťou prejaviť vďaku našim mamám za všetko, čo pre nás robia. Hoci isto súhlasíte, že by si zaslúžili obdarovať každý deň..Ako každý rok, aj tento rok pripadá Deň matiek na druhú májovú nedeľu. Ak ešte neviete, čo podarovať, prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré by mohli potešiť aj vašu mamu.

Keď chcete ísť na istotu..

Víno je pozornosť, ktorá nič nepokazí. Či už má vaša mama rada biele, červené alebo ružové víno, odporúčame vám prezrieť si ponuku značky Slovenské Vinice. Vína z produkcie tejto značky sú vyrábané výhradne zo slovenského hrozno a o ich kvalite svedčí to, že boli ocenené na festivaloch po celom svete.


Čo tak vyskúšať likér?

Demänovka je bylinný likér obľúbený po celom Slovensku a svojou príjemne horkastou chuťou môže ulahodiť aj vaše mame. Ak by ste predsa len chceli podarovať niečo sladšie, siahnite po likéri Demänovka s medom. Výborne sa hodí ako digestívum po jedle, prípadne k dezertom či kávičke.

Alebo miešaný drink?

Gin si získava v našom prostredí stále väčšiu popularitu. Predovšetkým vďaka miešanému nápoju gin-tonic. Ak si chcete s mamou pripraviť túto „klasiku“, odporúčame vám vybrať si gin s príznačným názvom MOM. V našej ponuke ho nájdete aj v krásnych darčekových baleniach.


Nech už si so svojou mamou pripijete čímkoľvek, prajeme vám príjemne strávený spoločný čas. Na vaše zdravie, mamy!


Súvisiace produkty

Viac z nášho blogu