Doprava a platba

Poštový kuriér


Express kuriér na adresu. 1 pokus o doručenie, druhý na vyžiadanie príjemcu. Po prvom neúspešnom doručení je zásielka uložená na pošte po dobu 18 dní od uloženia zásielky na pošte. Zákazník môže o opätovné doručenie požiadať kontaktovaním kuriéra na telefónnom čísle uvedenom v SMS správe alebo na zákazníckom servise 0850 122 413 alebo na telefónnom čísle pošty, kde je zásielka uložená. V prípade, ak nebude zásielka úspešne doručená ani na druhý pokus, zásielka bude uložená na pošte do uplynutia doby 18 dní odo dňa prvého uloženia zásielky na pošte, potom bude zásielka vrátená. Max. rozmery: 200 cm pre ktorýkoľvek z rozmerov alebo 300 cm pre súčet dĺžky a najväčšieho obvodu meraného v inom smere ako dĺžka.

Cena dopravy - 3,90 eur

Dobierka – 0,90 eur

Pri objednávka nad 80 eur , doprava zdarma.


DPD kuriér


3 pokusy o doručenie, opakovaný pokus o doručenie na nasledujúci pracovný deň, tretí pokus o doručenie po dohode dátumu doručenia s príjemcom. Po druhom neúspešnom pokuse, ak nie je vyžiadaný tretí pokus o doručenie, je zásielka uložená na depe po dobu 7 dní, potom sa zásielka vracia späť. SMS notifikácia pred doručením. Odberné miesto iba po dohode s klientom po dobu 7 dní alebo umiestnenie na depe po dobu 7 dní. Na odbernom mieste / Parcelshope platba v hotovosti. Maximálna dĺžka zásielky: 175 cm, kombinované rozmery (2x výška + 2x šírka + 1x dĺžka najdlhšej strany) max. 300 cm, obchodné podmienky: https://www.dpd.com/sk/sk/vop/

Cena dopravy - 3,90 eur

Dobierka – 0,90 eur

Pri objednávka nad 80 eur , doprava zdarma.Bratislava – Drinkexpert kuriér Bratislava

Doručenie v poobedných hodinách od 13:00-18:00 v pracovné dni.

Doručenie zásielky na adresu (dostupnú autom), kuriér nedoručuje k dverám, na poschodie alebo do areálu.

Cena dopravy:  3,90 eur

Pri objednávkach nad 80 eur , doprava zdarma.


Osobný odber - Bratislava – ST.NICOLAUS SHOP & LOUNGE - Rajská 7

Prevádzkové hodiny: Pracovné dni 9:00 - 19:00.

Platba možná len vopred - kartou alebo prevodom. 

Tovar, ktorý je na sklade a ktorý si kupujúci objedná do 11:00 hod., bude na miesto osobného odberu - BRATISLAVA, dodaný ešte v ten deň, ak ide o pracovný deň a ak nejde o pracovný deň, tak najbližší pracovný deň.

Pre klientov, sú pred predajňou k dispozícií parkovacie miesta s číslom 13. a 14. Osobný odber - SENEC - Ďialničná cesta 5 (hala D)

Prevádzkové hodiny: Pracovné dni 08:00 - 18:00.

Platba pri vyzdvihnutí možná len v hotovosti. Odovzdanie objednávky len na základe kódu vyzdvihnutia, doručeného v SMS správe objednávateľa.

Dobierka od 1,80 eur.