O nás

Drinkexpert.sk je projektom spoločnosti St. Nicolaus, najväčšieho výrobcu alkoholických nápojov na Slovensku. Je výsledkom našej snahy byť stále bližšie k zákazníkom a ponúkať im naše produkty rýchlo a za zvýhodnené ceny. Pozrite sa, čo získate registráciou.

150 rokov značky St. Nicolaus

Korene značky St. Nicolaus siahajú až do roku 1867! V Liptovskom Mikuláši sme najskôr vyrábali lieh pre veľkoodberateľov, neskôr sa k nemu pridal rum, likéry či ovocné destiláty. V roku 1995 sme na trh uviedli náš vlajkový produkt, Nicolaus Vodku, ktorá je najpredávanejšou vodkou na slovenskom trhu

Rokmi sa k úspešnej vodke pridávali nové a nové značky, s ktorými sa zákazníci stretávali v obchodoch. Medzi najobľúbenejšie patria Demänovka, Borovička Borec, Klasik, rad ovocných liehovín Jubilejná, prémiové destiláty Domovina, alebo vína od slovenských vinárov pod značkou Slovenské Vinice.

Ďalším dôležitým krokom a zároveň reakciou na aktuálne požiadavky zákazníkov je práve e-shop Drinkexpert.sk. Prináša im širokú ponuku za výhodné ceny, rýchle doručenie a kvalitnú zákaznícku podporu.

Historická foto

St. Nicolaus v zahraničí

Produkty z našich závodov v Liptovskom Mikuláši a Leopoldove sa dodávajú nielen do Čiech, Maďarska alebo Poľska, ale aj do ďalekého Mexika či Indie. St. Nicolaus je tiež výhradným distribučným partnerom španielskej spoločnosti Gonzáles Byass. Vďaka tomu môžeme svojim zákazníkom ponúknuť svetoznáme druhy alkoholu ako brandy Soberano a Lepanto, prémiový gin The London no.1 a kvalitné dovozové vína z vinárskych krajín ako Španielsko, Taliansko, Argentína a Chile.

Historická foto

Svetové značky v našich rukách

Veria nám aj zahraničné firmy, ktoré sa spoliehajú na prvotriednu kvalitu a posunuli do našich rúk výrobu vlastných značiek alkoholu. Russian Standard Vodka, Soberano, Lepanto, The London No.1, značky ginov MOM a Gibson´s či známe značky Label 5, Martignac, Santiago De Cuba alebo Negrita sa vyrábajú priamo u nás.

Historická foto