Jack Daniel's Single Barrel

  • Objem 0,7l
  • Obsah alkoholu 45%
  • Krajina pôvodu Spojené štáty

Ako už samotný názov naznačuje, každá fľaša je plnená iba z jedného suda. Rovnaký výrobný proces ako pri Old no7, ale zrenie približne o 2 až 3 roky dlhšie. Čítať viac

39,99 € s DPH

Na sklade Celá SR kuriérom do 48 hodín Doručenie Bratislava

Doprava zadarmo

Nakúpte ešte za 199,00 € dostanete dopravu zdarma!

Mohlo by Vás zaujímať

Doručenie tovaru do 48 hodín

Doručenie tovaru do 48 hodín pre objednávky do 12:00

Výhodný nákup!

Výhodný nákup! Za prepravu
zaplatíte len 4,90 €

Doprava je zadarmo!

Doprava je zadarmo! Pri nákupe nad 199,00 €


Popis

2-3 roky si v tomto prípade vyžiadali priam krutú anjelskú daň. Počas tohto zrenia sa totiž zo suda vyparí, zmizne, asi 25% obsahu.  Jack Daniels Single Barrel je ideálna pre tých, ktorí obľubujú Tennessee whiskey, ale hľadajú aj niečo iné, s robustnou a zrelou vôňou. V chuti sa neutají americký dub, z ktorého boli vyrobené sudy pre Jack Daniels. Mimochodom každý takýto sud je v destilérke v Lynchburgu určený len na jedno použitie. Na ich kvalite si dávaju extra zaléžať a tak si ich vyrábajú sami. Na každej fľaši sa dočítate, v ktorom sude whiskey dozrievala, kde bol umiestnený (spravidla to bývajú sudy umiestnené vo vyšších pozíciach skladu, kde je vplyv klímy výraznejší ) a aj to, kedy bola fľaša naplnená.

Jack Daniel veril, že "Každý deň, kedy ju (whiskey) robíme, ju spravíme, ako najlepšie dokážeme." Jack Daniel dokázal prekročiť vlastný tieň, stal sa legendou a to je obzvlášť v Jack Daniels Single Barrel cítiť.

Značka
Jack Daniel´s Whisky
Objem
0,7l
Alkohol
45%
Krajina
Spojené štáty
Balenie
Bez obalu
Počet kusov v kartóne
6
Značka
Jack Daniel´s
Príchuť
Žiadna
Distribútor
KOFT, s.r.o. Jána Stanislava 28/A, 84102 Bratislava
EAN
5099873088654