Pyrat X.O.

  • Objem 0,7l
  • Obsah alkoholu 40%
  • Krajina pôvodu Anguilla

Pyrat XO Reserve predstavuje blend vysoko aromatických karibských rumov starších ako 15 rokov. Niektoré dokonca pochádzajú z pôvodných 300 ročných sudov. Čítať viac

Vyberte si variant:

Na sklade Celá SR kuriérom do 48 hodín Doručenie Bratislava

Doprava zadarmo

Nakúpte ešte za 199,00 € dostanete dopravu zdarma!

Mohlo by Vás zaujímať

Doručenie tovaru do 48 hodín

Doručenie tovaru do 48 hodín pre objednávky do 12:00

Výhodný nákup!

Výhodný nákup! Za prepravu
zaplatíte len 4,90 €

Doprava je zadarmo!

Doprava je zadarmo! Pri nákupe nad 199,00 €


Popis

Ide o pozdrav z ostrova Anquilla. Kvôli nedostatku zrážok a piesočnatej pôde tu ale cukrová trstina nikdy nebola braná ako významná plodina. Problémy s navigáciou a odľahlosťou miesta zapríčinili, že tu vládli pašeráci. Možno pre to tam nieje žiadna pálenica a rum sa tu len mieša a fľaškuje. Je charakteristký krásnou jantárovou farbou, drevitou arómou s vôňou pomarančou. V chuti môžete cítiť vanilku, marcipán, vyzreté ovocie, najmä pomaranče a na záver štipku korenia. Vďaka dizajnu mohutnej fľaše je neprehliadnuteľný. Každá fľaša je navyše manuálne číslovaná. Na mosadznom štítku je Hoti, patrón svätých a ochranca šťasteny a barmanov. Práve príbeh Hotiho je úzko spájaný s históriou rumu. Najkvalitnejšie rumy pochádzajú z Karibiku. Malo ľudí ale vie, že prvá cukrová trstina bola vypestovaná v Indonézii a odtiaľ sa vďaka čínskym obchodníkom dostala do Číny a Indie. História rumu je teda skôr históriou cukru v Ázii. Hoti je teda aj symbolom histórie a pôvodu spiritov z cukrovej trstiny.

Vychutnajte si tento výnimočný produkt a možno pocítite aj vy šťastie, podobne ako mystický Hoti, večne usmiaty vo veľkom kimone.

Značka
Pyrat
Objem
0,7l
Alkohol
40%
Krajina
Anguilla
Balenie
Bez obalu
Počet kusov v kartóne
6
Značka
Pyrat
Príchuť
Žiadna
Distribútor
KOFT, s.r.o. Jána Stanislava 28/A, 84102 Bratislava
EAN
721733100088